Ataist bir adam... Uuuye
Ataist bir adam... Uuuye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ataist bir adam...

2 posters
YazarMesaj
uAcimboM
Geyikciyiz Forum - Süper Mod
Geyikciyiz Forum - Süper Mod
uAcimboM

Rep : 0
Rep Gücü : 2420
Uyari Seviyesi : Uyari 1

Ataist bir adam... Empty
MesajKonu: Ataist bir adam...   Ataist bir adam... Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 6:08 pm

Oruç

Ataist bir adam bir gün ormanda geziyor ve etrafındaki güzelliklere bakıyormuş 'Evrim ne güzellikler yaratıyor!diye düşünüp mest oluyormuş birden arkasında kocaman bir ayı belirmiş ve onu kovalamaya başlamış Adam bütün gücüyle kaçıyormuş ama her arkasına bakışında ayının daha olduğunu farkediyormuş. Dakikalarca süren bir kaçışın sonunda adamın ayağı yerdeki bir dala takılmış, ayı adamın üzerine atlamış, pençesini kaldırmış, Tam vurmaya hazırlanırken adam "ALLAHIM! diye bağırmış. bir anda zaman durmuş ayı donmuş, ormandaki nehir bile akmaz olmuş bir anda orman karramış ve gökyüzünden bir ışık hüzmesi adamın üzerine parlamış. Çok derinden gelen ilahi bir ses adama;

"Yıllarca bana inanmadın,yaratılışı kozmik bir kazaya bağladın, sana bu durumda yardım etmemi mi istiyorsun? Seni sevgili bir kulum mu saymalıyım?"demiş.

Adam untanç içinde: Biliyorum bunca yıldan sonra dindar biri olmayı istemem haksızlık, ama belki AYIYI DİNDAR yapabilirmisin." demiş

SES: peki " diye karşılık vermiş ve ışık kaybolmuş.Nehir tekrakmaya baslamış herşey eski haline dönmüş. Ayı pençesini indirmiş, iki pençesinide göge doğru çevirmiş, ve konuşmaya başlamış;

"ALLAHIM,senin rızkınla orucumu açıyorum, Hamdolsun bana verdiğin nimetlere...
Mr.HacKeR
Geyikciyiz Forum - Co Admin
Geyikciyiz Forum - Co Admin
Mr.HacKeR

Rep : 1
Rep Gücü : 118
Uyari Seviyesi : Uyari 1

Ataist bir adam... Empty
MesajKonu: Geri: Ataist bir adam...   Ataist bir adam... Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 2:32 pm

Teşekkürler...

Ataist bir adam...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sarhoş adam
» Kadın ve Adam
» Süper Çöp Adam İfadeleri !
» Virüsü İlk Bulan Adam !!
» olasılıksız / adam fawer