Knıght Online Uuuye
Knıght Online Uuuye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Knıght Online

2 posters
YazarMesaj
uAcimboM
Geyikciyiz Forum - Süper Mod
Geyikciyiz Forum - Süper Mod
uAcimboM

Rep : 0
Rep Gücü : 2420
Uyari Seviyesi : Uyari 1

Knıght Online Empty
MesajKonu: Knıght Online   Knıght Online Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 7:06 pm

Merhaba arkadaşlar ben yaklasık 6 senedir Bu oyunu oynuyorum ve size kısaca anlatacağım sitesindeki hikayeler falan cok uzun ve okumayacağınızı bildiğim için kendim özetlemek istiyorum Knıght Online Smile

Oyunda bir tane adamınız var ( Karakter ) buna canavarları öldürerek Level kazandırıyorsunuz Levellerinize göre kıyafet silah ve zırh alıyorsunuz.Leveliniz yükselincede Düşman ırkı ( Karus - ElMorad dan birisi olarak baslarsınız oyuna . diğer ırkı kesebilirsiniz ) öldürüyorsunuz ve NATİONAL POİNT yani ülke puanı topluyorsunuz vb. vb.vb.

Ama oyun cok eglenceli ve sürükleyicidir ben baslamanızı önermiyorum ve özellikle Sınava girecek öğrenciler için KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE ÖNERMİYORUM

Alinti
Mr.HacKeR
Geyikciyiz Forum - Co Admin
Geyikciyiz Forum - Co Admin
Mr.HacKeR

Rep : 1
Rep Gücü : 118
Uyari Seviyesi : Uyari 1

Knıght Online Empty
MesajKonu: Geri: Knıght Online   Knıght Online Icon_minitimePerş. Mart 04, 2010 6:50 pm

Teşekkürler.

Knıght Online
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Knight Online 50 Anahtar Görevi
» Knight Online Zero Koxp 1814
» Knight Online HG Koxp 1815 Güncellendi
» Knight Online TT Koxp 1815 Güncellendi
» Knight Online ProBot 1815 Güncellendi