Call_of_Juarez.torrent Uuuye
Call_of_Juarez.torrent Uuuye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Call_of_Juarez.torrent

YazarMesaj
The_end
Geyikciyiz Forum - Üye
Geyikciyiz Forum - Üye
The_end

Rep : 0
Rep Gücü : 524
Uyari Seviyesi : Uyari 1
Lakap : O Artik Yok!

Call_of_Juarez.torrent Empty
MesajKonu: Call_of_Juarez.torrent   Call_of_Juarez.torrent Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 1:05 pm

Call_of_Juarez.torrent 2u4t07t
Tek Dosya.com
Tam Çözüm:
Are you: Billy Mum

Temel görevi amacı: Sen, Hope adlı yakındaki bir kasaba varmalıyız. Bir kez orada konum, bu Thomas ve Marisa ait küçük bir çiftlik bulmanız gerekecek

Zor anlar: Ben sizinle büyük bir sorun olacak eminim düşmanların en. Bu şehirin ana parçası kurtulmak gerekir. Sen, bu nedenle bir fırsat düşman öldürmek zorunda kalmazsınız silahsız olacaktır. Bu nasıl düzgün gizlice size öğretecek bir ilk ders budur. Siz de gölgelerde daha sonra oyun sırasında kalmak zorunda ki, tüm bu kavram anladığınızdan emin olun.

Complete walkthrough:

Küçük bir vadi (# 1) başlamak. Oyun bu misyonları en sırasında yararlı ipuçları bir sürü görüntüler. Gibi sorunları farklı türde başa karakterinizin hareket hakkında çok şey söyleyecektir ki, hepsini okuyun emin olun. Ben de bu chapterof kılavuzunda Tüm bu açıklar. Ileri (# 2) hareketli başlatın. Oyun o size pusulanın daha yakından bakmak önerir. Çoğu durumda, mevcut hedef işaret olacaktır, ancak biliyorsun gerektiğini size düz bir çizgide hareket ettirerek ulaşmak mümkün olmayacaktır çoğu zaman.

Bir kez küçük bir şelale, birkaç küçük çıkıntıları üzerine kafa ulaştınız. Bunlar solda yer alacaktır. Emin sen suya sonunda yok edin, ancak size zarar hiçbir işe yaramaz. Bu şekilde (# 1) birlikte birkaç küçük sıçramalar yapmak gerekir. Sizin kullandığınızdan emin olun UZAY anahtar. Sola dönün ve kafa yeni geçidin için. Sadece bir yolu buradan (# 2), böylece kayıp can't get's.

Bir kaç adım ileriye olun. Bir kez orada, ilginç bir cut-scene ekran (# 1) görünecektir konum. Bir fırsat Hope kasabasında bir ilk bakmak gerekir. Olarak muhtemelen şüpheli sonra, Böylece, bunun, ulaşmak için aşağı slayt gerekir. NOT henüz herhangi bir ani hamle yapıyorsun. Oyun bekleyin yeni bir ipucu görüntülemek için. Size kullanması gerekecektir S tuşunu bu tür eylemleri gerçekleştirmek için çalışıyorum. İlk başta, denemelisiniz ve bir platformları sağ (# 2) yer alan ulaşır.

Bunlar size dikkatle çevreleyen gözlemlemek emin olun. Sen olmak amacıyla görünür platformların çoğunda ulaşmak için S tuşunu kullanarak olacaktır. Ayrıca, sık sık ilerleme kaydedilmesi dikkate almak isteyebilirsiniz. Bazı noktası (# 1) sola çevirmek gerekir. Küçük bir sıçrama yapma amacıyla geçmişte büyük bir taş almak için. Kenar (# 2) kadar Adım ve aşağı kaydırarak başlayın. Herhangi Yakındaki kayaların isabet etme!

Bir kez daha, bu tepenin sağ tarafına almak gerekir. Çok dikkatli (# 1) için platformlar seçin. Ayrıca tüm diğer nesneleri dikkat gerekir. Onları sağlık kaybına neden olur Hitting. Birkaç zor slayt burada (# 2) uğraşmak zorunda kalacaktır. Size S tuşuna her zaman kullandığınızdan emin olun ve sadece para cezası olmalıdır.

En kısa zamanda (# 1) zemin seviyesine ulaşmak gerekir. I güçlü gibi kısa bir süre içinde yeni eylemler bir çok karşılaşacaksınız ki burada, senin ilerleme kaydetmek öneriyorum. Sola dönün ve yakındaki bir çiftlik (# 2) doğru hareket başlar. Kısa bir kesim-scene ekranda çok kısa bir süre görünecektir. Önce yeni hedefe ilerlemek için karar süre içinde ilk defa, size in gizlice, size tüm ipuçlarını sizinle sağlanan been okuyun emin olacaktır.

Bu kez yakından için oyun size söyleyeceklerini sopa gerekir. Neyse ki, size daha fazla seçenek olacak daha sonra oyun sırasında. Yakındaki bir ağaç (# 1) taşıyarak başlayın. Sizin solda yer alacaktır. Denemelisiniz ve bazı yeni hareketler öğrenmesi. Sizin kullandığınızdan emin olun CTRL anahtar amacıyla yavaş hareket etmek. Ayrıca, gözetleme için kullanarak yapabilecektir S ve E tuşları. Son olarak, bir çok özelliği zum yararlıdır. Basın X Böylece, bunun ile tanışın anahtarıdır. Bir hamle yapmak için birkaç saniye bekleyin gerekiyor. Don't worry, oyun o (# 2) hakkında bilgi verecektir. Çiftliğin girişinde doğru hareket başlatın.

Çiftlik girin. Size her zaman çömelmiş emin olun. Burada en önemli şey sakin kalmaktır. Ayrıca çiftçi tarafından görülemez. Yakın küçük bir vagon (# 1) taşıyın. Çünkü buradan bir bütün çiftlik gözlemlemek edebilecektir Bu çok önemli. Bir çok Bakmak olmalıdır. Emin tüm ek ipuçlarını okuyun olun. Bir kez daha, sen çiftçi için doğru bir noktaya taşımak için beklemek gerekecektir. Küçük bir kulübe (# 2) doğru hareket başlatın. Sen çalılıklar kullanabilirsiniz, ancak bu oyunun bu noktada gerekli değildir.

Yakın küçük kulübeye taşımayı deneyin. Sen, bu nedenle adımları herkes duyulmaz tüm zaman çömelmiş olmalıdır. Bir kez orada, sağ ve çiftçi bekleyin bir hamle yapmak açmak konum. O girişi (# 1) doğru yürümeye başlamalıdır. Sola dönün. Bu kulübe (# 2) arka ulaşmak gerekir. Bu henüz bitmedi sessiz, tutun!

Bir kez daha, size gösterilen talimatları çoğu takip edilmelidir. O tahta çit (# 1) tarafından bulunan's büyük bir kasa almak gerekir. Basın F anahtar. , Ama dikkatli olun. Crate diğer nesneleri vurmak olamaz! Bu çok önemli! Yavaş yavaş turn around. Şimdi belirli bir noktaya (# 2) sandık yere sahip olacaktır.

Şimdi basın gerekecektir UZAY anahtar. Basın bu düğmeye tekrar. Bu kulübe (# 1) çatısı ulaşmak gerekir. Ayrıca, basın ve tutun olacak W (hareket) anahtar. İleride bu eylemleri tercih edecek. Sonuç olarak, bu çok dikkatle tüm ipuçlarını okuyun emin olun. Sonra, birkaç adım ileri doğru hedef ulaştınız. Burada (# 2) Bir sandık bulacaksınız.

Göğüs açın. Size (# 1) içinde bir tabanca bulacaksınız. Onu. Ayrıca bazı mühimmat almalısınız. Oyun bekleyin bazı yeni ipuçları görüntülemek için. Size silah tarafından yeniden başlamak gerekir (basın R tuşu). Geri çiftliğinin orta kısmında gidebilirsiniz. O herhangi bir şekilde size zarar mümkün olmayacaktır çiftçi (# 2) hakkında endişelenmeyin. Ayrıca, herhangi bir sivil almaya izin verilmez hatırlamanız gerekir.

Oyun sizin burada birkaç çekim uygulama önerir. Büyük bir beşik tarafından ayakta olmalıdır. Denemek ve şişe (# 1) yok. Benim size görünümünde zum öneriyoruz. Bu, tüm bu hedefleri yok etmek için yardımcı olacaktır. Mühimmat konusunda endişelenmeyin. Size bol bunun, ancak daha sonra en az 3-4 mermi bırakmalısınız var. Bir kez eğitim, bu çit ahşap parçalar arasında yer alan's küçük bir geçit (# 2) için kafa bitirdim.

Olarak muhtemelen fark sonra, düz bir çizgide hareket etmek mümkün olmayacaktır. Neyse ki, sadece bir yol burada, bu nedenle kayıp can't get's. Ileri (# 1) Devam edin. Ben size silahı hazır öneriyoruz. Sadece birkaç saniye (# 2) bir kurt tarafından saldırıya olacak. O ateş başlatın. Sen geriye doğru aynı anda hareket edilmelidir. Silahını kılıfından ve sonraki bölüme geçin. Baş aşağı platforma gör. Oyun çok kısa bir süre yeni bir harita yükleme başlamalıdır.

Translate Google Cevirisidir.

Hileler
Konsolu açmak için [~] tuşuna basın akabinde aşağıdaki kodları girin:

Cheat.GiveAmmo() - Tam Cephane
Cheat.GiveRifle() - Keskin nişancı tüfeği verir.
Cheat.GiveDynamite() - Dinamit verir.

Cheat.Heal() - Sağlığınızı 100ler.
Cheat.God(1) - Ölümsüzlük açık.
Cheat.God(0) - Ölümsüzlük kapalı.
Cheat.MagicAmmo(1) - ‘Sınırsız cephane şarjör değiştiremezsiniz’ açık.
Cheat.MagicAmmo(0) - ‘Sınısız cephane şarjör değiştiremezsiniz’ kapalı.
Capsler:
Call_of_Juarez.torrent Call-of-juarez-20070618041558495-000
Call_of_Juarez.torrent Call-of-juarez-1
Call_of_Juarez.torrent Call_of_juarez-043
Call_of_Juarez.torrent Call-of-juarez-bound-in-blood-3

Call_of_Juarez.torrent
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Torrent Nedir NASIL kULLANILIR !!
» BioShock 2 [Razor1911 + CRACK +Torrent
» Crysis Warhead/Reloaded/Full/Torrent/