Bir Yurek Kopuyor Benden.. Uuuye
Bir Yurek Kopuyor Benden.. Uuuye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bir Yurek Kopuyor Benden..

YazarMesaj
Brq
Geyikciyiz Forum - Üye
Geyikciyiz Forum - Üye
Brq

Rep : 5009
Rep Gücü : 1021777
Uyari Seviyesi : Uyari 1
Doğum tarihi : 25/08/94
İş/Hobiler : ρнσтσѕнσρ¢υ
Lakap : s¡lν∃r¢ΦlΤ¥©

Cüzdan
Altin Altin: 0
Para Para: 0
Bir Yurek Kopuyor Benden.. Empty
MesajKonu: Bir Yurek Kopuyor Benden..   Bir Yurek Kopuyor Benden.. Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 8:24 pm

Nasılsın? diye sorsalar bir düşün kanadına kapılmış gidiyorum süzülüyorum gökyüzüne. Soğuk rüzgarları aşmaya çalışıyorum kendi kendime tek başına. Zor tutuyorum ama belli göz yaşlarımın tenimle tanışmasına az bir zaman var. Eskilerden kalan bir acı yokluyor bedenimi ve bir anda ele geçiriyor tüm duygularımı. Ucu yanmış bir resim gibi yarım bir hayal kaplıyor benliğimi… Dört duvar arasına sıkışmış ‘Ben’le uğraşıyorum. Öyle boş boş dolaşmak istiyorum sokaklarda soluk soluğa kalıp koşmak istiyorum gideceğim yeri bilmeden…
Bağırmak istiyorum sesimin yankısıyla coşmak ağlamak istiyorum…

Bir yürek kopuyor benden artık benim olmayan bir yürek. Uzaklara yol almakta şu vakit.

Puslu gece katranıyla boğmuyor acıları örtmüyor duygularımı.

‘Ayrı’

‘Ayrıl’

Ayrılmakta şehir ikiye ayırmakta. İçimdeki parçayı da götürmekte uzaklara…

En çok parçalara bölünmenin tekrar bütün haline gelebilmenin uğraşı uğraştırıyor beni. Çünkü; her giden bir parça eksiltiyor benden doğan her güneşte eksilen parçanın üstüne doğuyor inatla. Söküp koparılmanın acısını yaşatıyorlar bana sızlıyor içim.

Yeni gün doğarken bir rüya sanıp her şeyi uyanmayı bekledim. Kendi kendime konuşur gibi konuştum günler boyu yine hayali bir ‘Ben’i karşıma alarak. Ve başladı hayali ‘Ben’im söze:

Hayatın insanlara neler getireceğini bilemezsin. Gün gelir çömelmiş kaderine göz yaşı dökerken gün gelir başın dik kahkahaları savurursun. Kaybedilmiş bir şey yoktur hayat adına. Bir zaman işler hep aleyhine. Asıl ‘kaybetme’yi saçlarına aklar düştüğü zaman aynalarda çizgilerinle karşılaştığında “Nasılsın?” diyeninin kalmadığı zaman anlarsın. İşte o ‘Zaman’ içini sızlatır bu acı gerçek. Geçen giden zamanla kara bir pişmanlık kaplar içini ‘Güzel günlerini’ anarsın şiddetle. Ve bir yumru saplanır içine yorgun kalbine sığınacak liman arar atılırsın anıların kollarına…

Ne güzeldi yaşanılanlar diye başlar cümleler peşinden gelir sırasıyla hatıralar. Hep güzel şeyler hatırlanır. Gidenler hep öncüdür anılara bir kaybediliş hâkimdir geçip giden zamana. Beraberken nasılda hızlıdır zaman. Ama her bitiş yavaşlatır yelkovanın akrebi kovalayışını. Bir hilesi vardır elbet zamanın. Bu da geçer hasret zamanları zordur ağır ağır acı acı geçer ama geçer…
https://geyikciyiz.yetkinforum.com

Bir Yurek Kopuyor Benden..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Benden yazı tipleri