Düşlerde Sevdim Seni Uuuye
Düşlerde Sevdim Seni Uuuye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Düşlerde Sevdim Seni

YazarMesaj
Brq
Geyikciyiz Forum - Üye
Geyikciyiz Forum - Üye
Brq

Rep : 5009
Rep Gücü : 1021777
Uyari Seviyesi : Uyari 1
Doğum tarihi : 25/08/94
İş/Hobiler : ρнσтσѕнσρ¢υ
Lakap : s¡lν∃r¢ΦlΤ¥©

Cüzdan
Altin Altin: 0
Para Para: 0
Düşlerde Sevdim Seni Empty
MesajKonu: Düşlerde Sevdim Seni   Düşlerde Sevdim Seni Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 6:23 pm

bazen acı bir gülümsemedeydi sANa sitemim bazense pervasızca akan gözyaşlarımdı... Nedendi niçindi bu yaralar? Herşeyi bu kadar zorlaştırmanın sebebi neydi? gün geçtikçe unutursun diyordu beni teselli edenler... oysa anlamıyorlardı ki kendinden bir parça kaybedince sende zayıflarsın... bilmiyorlardıki biri seni bu kadar kırarsa yaşayamazsın...
insanlar neden yalan söylerler ki? neden sürekli birinin canını yakmya çalışırlar? neden bu yanlışlar? neden bi insana bu kadar güvenirsin...
işte sEN benm bu nedenler içnde kaybolmama sebeb oldun.. sEn ki güvendiğim inandığım insandın.. sEn 0ydun... En güvendiğim en değer verdiğim en inandığm insandın.. ne zaman ağlasam sEn gelirdn aklıma. bana ''kendini hiç üzme olr mu'' deyişin gelirdi.. sonra gÜLÜşün gelirdi aklıma..''eğer sen üzülürsen ben daha çok üzülürm'' deyişin gelirdi..sırf seni üzmemk içn ağlamayı bırakrdım.. düşünürdüm ki her damla akan gözyaşım bile senn yokluğun içn akıyor.. o zamn ağlamayı bırakrdım çünkü senden bi parçann daha benden gitmesini istemesdim...
varlığnla hep güvende hissederdm kendimi.. nerde olrsam olaym hep yanmda olduğnu bilirdim.. ne zmn başım skışsa yardımıma gelecek olan süper kahramanmdın sen benm.. beni rüyalarmda bile yanls bırakmayan sevgiliydin...
sevginle hayat bulduğm yokluğnla kaybolduğum kişiydin sen.. sen benm içm 0ydun.. 0 sevecen 0 tatlı 0 mutlu 0 güven vern 0 güçlü insandn.. hep 'ilk' leri yaşatan 0ydun...
yokluğnda çok şey kaybettm doğru.. ama bana hayatn başka bir yüzünü gösterdin.. güvensizliğn sahteliğn acının oldğu yüzdü burası...
ben seni sevmekten hİç vazgeçmemiştimki! sen BeNi sevmekten vazgeçmiştin...hemde çok kolay bir şeklde...
şimdi soruyorum sana insan hiç 0 kişiden vazgeçer mydi? vazgeçse bu nasl sevgi olurdu ki? sen benden vazgeçtin..sen senn içn herşeyi göze alan birisinnden vazgeçtn.. sen SeNden vazgeçtin..
vazgeçmek o kdar kolay olduysa eğer bende SeNden vazgeçtim bİleSİn!! SeNden sözlerinden güveninden gülüşünden vazgeçtim.. o kadar olumsuzluğn içnde olab tek GüzEL şey olan SeNden vazgeçtim...
SeN BeN den vazgeçtiysen; BeN de SeN den vazgeçtim bilesin!!
https://geyikciyiz.yetkinforum.com

Düşlerde Sevdim Seni
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben Hiç Seni Dudaklarıma Yazmadım Ki...
» Özledim Seni Yine
» ARARIM SENİ
» seni sevmek...
» Korkma Artık SEVMİYORUM Seni...!