Ceza - Panoroma Harem Uuuye
Ceza - Panoroma Harem Uuuye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ceza - Panoroma Harem

YazarMesaj
123bayro
Geyikciyiz Forum - Süper Mod
Geyikciyiz Forum - Süper Mod
123bayro

Rep : 5
Rep Gücü : 406
Uyari Seviyesi : Uyari 1

Ceza - Panoroma Harem Empty
MesajKonu: Ceza - Panoroma Harem   Ceza - Panoroma Harem Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 3:48 pm

Bu hayra alamet olmayan bir track sizin için bu türküler pespaye hale gelmiş sayfalarsa isyanlarda mantıklı cümleler bir araya gelememiş ve misyonerlerbu pervasız isteyişlersizin eseriniz kasımda aşk bir başka şu anda proloterden kulagına titreşimler emitasyon vaadler ve mikrofona haram kusan bu ceddin torununa zehirli zemzem veren dervişlerden bıkan dertli gençlik ölmek bile parayla parayla satın alınılan bu toprağa gömülmek haram yaran derin tamam kanar yarım kalan talan sabır taşında eritilir zaman kayan bir yıldız atmosferse bendim sistem etkilendi sisten ertelendi bizden gelen fikirler dayanaksız teori çürütür siyah çiçeler çoksa eger korkun ölümün günüdür panorama harem felsefimin yeni penceresi bana pense verin dişleri sökülecek her serserinin bu size olacaktır son seferim söyle jenerasyon çok mu mutlu sence çok konuşma rezil oldun hepsi mutsuz bence anahtar her olmuş her bakışta kara para pençe hançer saplanmış bu kalbe fayda etmez akçe bana bir baksın beni bir görsün beni bir duysun dostlar dogru yoldan çıktınızsa ecel kolay toslar gemide kaptan olsun karada boktan olsun ister sisler hiçte bitmez insanoglu hep yer ister...

Bayro

Ceza - Panoroma Harem
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceza - Açık Ara Bul Kon
» Ceza - Fark Var
» Suç ve Ceza-F.M. DOSTOYEVSKİ
» MSN'de küfüre bin 500 TL ceza
» Ceza - Sen oyna dilber