Fenerbahçe,Alex Ve Galatasaray (k.bakmayin gs'liler xD) Uuuye
Fenerbahçe,Alex Ve Galatasaray (k.bakmayin gs'liler xD) Uuuye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Fenerbahçe,Alex Ve Galatasaray (k.bakmayin gs'liler xD)

2 posters
YazarMesaj
123bayro
Geyikciyiz Forum - Süper Mod
Geyikciyiz Forum - Süper Mod
123bayro

Rep : 5
Rep Gücü : 406
Uyari Seviyesi : Uyari 1

Fenerbahçe,Alex Ve Galatasaray (k.bakmayin gs'liler xD) Empty
MesajKonu: Fenerbahçe,Alex Ve Galatasaray (k.bakmayin gs'liler xD)   Fenerbahçe,Alex Ve Galatasaray (k.bakmayin gs'liler xD) Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 12:47 am

BEN BESIKTASLIYIM , AMA BU FIKRAYI 1 YERDEN BULDUM : LUTFEN K.BAKMAYIN GS'LILER Smile

Bir gün fenerle galatasaray maç yapıcaklarmış ama fenerli futbolcular çok üzgün.Ümit Özat takım kaptanı olaraktan arkadaşlarına sormuş:arkadaşlar niye canınız sıkkın, bi sorunmu var?kaptanın bu sorusuna appiah cevap vermiş:biz galatasarayla oynamak istemiyoruz çünkü onları hep yeniyoruz ve hiç zevk almıyoruz zaten maçın sonucu önceden belli demiş.arkadaşlarının bu halini gören alex tamam arkadaşlar şöfere söyliyelim beni burda indirsin ben bi taksiye atlar ali samiyene gider tek başıma oynarım demiş.arkadaşları çok sevinmiş ve eğlenmeye gitmişler.Maçın ilk yarısı bittiğinde fenerli futbolcular sahaya gelmiş ve skorboarda bakmışlar bide ne görsünler fenerbahçe 5-0 önde!tabii çok sevinmişler laila'ya gidip bunu kutlamışlar.45 dakika sonra yine sahaya gelmişlermaç bitmiş ama durum 6-0.Fenerliler yine sevinmişler ve alexi kutlamak için soyunma odasına gitmişler.bakmışlar alex duvarları yumrukluyor tabi hemen onu sakinleştirmişler sonrada 6-0yendiğini,üzülmemesi gerektiğini söyleyince alex şu cevabı vermiş:maçın 46.dakikasında kırmızı kart görmeseydim farkı dahada açabilirdim!!!!!!!
Mr.HacKeR
Geyikciyiz Forum - Co Admin
Geyikciyiz Forum - Co Admin
Mr.HacKeR

Rep : 1
Rep Gücü : 118
Uyari Seviyesi : Uyari 1

Fenerbahçe,Alex Ve Galatasaray (k.bakmayin gs'liler xD) Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe,Alex Ve Galatasaray (k.bakmayin gs'liler xD)   Fenerbahçe,Alex Ve Galatasaray (k.bakmayin gs'liler xD) Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 2:33 pm

Teşekkürler...

Fenerbahçe,Alex Ve Galatasaray (k.bakmayin gs'liler xD)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Galatasaray-Fenerbahçe 28 Mart'ta
» Fenerbahçeli Alex'e 2 maç ceza
» Alex yok, Gökhan Gönül belirsiz
» Fenerbahçe Avatarları
» Fenerbahçe Acıbadem final-four'da!