Ölüm NICKLERI Uuuye
Ölüm NICKLERI Uuuye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ölüm NICKLERI

2 posters
YazarMesaj
123bayro
Geyikciyiz Forum - Süper Mod
123bayro

Rep : 5
Rep Gücü : 406
Uyari Seviyesi : Uyari 1

Ölüm NICKLERI Empty
MesajKonu: Ölüm NICKLERI   Ölüm NICKLERI Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 9:31 pm

*Seni benden fazla seven bulursan;ben seni unutmaya razıyım

*Seven Unutmaz Unutmuşsa Sevmemiştir.Sevipte Unutmuşsa, Sevmesini Bilmemiştir.

*Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven beş kişi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm.

*Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulamayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın ve tek başına yaşanamayacak kadar özeldir

*Sen kalbime giren bir sevda kurşunusun. Ya seni orda bırakacaklar ya çıkarırken canımıda alacaklar.

*İlk görüşte aşka inanır mısın yoksa kapıda çıkıp tekrar mı gireyim.

*Bir nasihat : kendine dikkat et
Bir rica : sakın değişme
Bir dilek : beni unutma
Bir gerçek : seni çok özledim
Bir yalan : Seni sevmiyorum

*Sana nasıl hitap etmeliyim bilmioyurm? Çiçeğim desem soluyor. Hayatım desem hayat çok kısa. Sana en iyisi canım demeliyim çünkü bu can sen oldukça yaşayacak.

*Seni severim, seni sevenide severim. Ama seni benden daha çok seveni kurşuna dizerim.

*Bizi ancak ölüm ayırır diyordun sewgilim. Söyle hangimiz öldük?

*Sen beni sevmeyim, başkasını sevsende umarım oda...sever...BAŞKASINI !

*Hayat bir tiyatro dediler herkese bir rol verdiler en zoru bana geldi önce sev sonra unut dediler..

*Sensizliğe Bilsen Nasıl Dayandım Verdiğin O Sözü hiç Tutamadın Bir seni Düşündüm Bir Sana Yandım Unutmadım Seni Unutamadım.

*Bugün bir çiçekcinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldım ama güzel olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye..

*Bakışlar vardır insani ömür boyu ağlatan. Yollar vardır aşılması güç olan. Kalpler vardır acılarla parçalanan. Ve insanlar vardır hiç unutulmayan. Sanma beni sevipte bırakanlardan. Benim sevgim mezara kadar olandan!.

GeCeYe İnAt GüN AğArMaKtA,AğAcA İnAt DaL ÇoĞaLmAkTa,ÖlÜmE İnAt İnSaNlAr ArTmAkTa,BeNsE SaNa İnAt SeNi SeVmEkTeYiM,İnAt Bu Ya HePtE SeVeCeĞiM...

*Bi gün gülen gözlerle gelip "ben mi dünya mı" diye soracaksın. Ben "dünya" diyeceğim ve sen çekip gideceksin ama bilmeyeceksin ki benim dünyam sensin!

*Aşığım diyene ölene değil, aşkından öleni sev. Yüzüne bakıp ağlatanı değil, tek başına seveni sev. Seviyorum diye boynuna sarılanı değil, incitirim diye boynuna sarılmayanı sev...

*O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarasım geliyor saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

*Sen varya sen, ayni sigaram gibisin. Dumani gözlerin, külü dudaklarin. Yalniz aranizda bir fark var. Sigarami ben, beni ise sen yakiyorsun.

*Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyecegi kadar özelsin..

*Seni görmeden durmak su, sensiz yaşamak nefes olsun. Susuz 3 gün yaşayabilirim ama nefessiz asla!

*Birgün seni ne kadar sevdigimi soracaksin:Bir serçenin gözyasi kadar diyecegim,o kadarcik mi diyeceksin ama bilmeyeceksin ki serçeler agladiklari zaman ölürler.

*Dünyadaki en güzel seyi sana vermek isterdim, Fakat seni sana nasil verebilirim ki?

*Sen balıkların aşkını bilir misin? Birbirlerine dokunamazlar ama birbirlerini ölesiye severler, işte bende sana dokunamıyorum ama seni ölesiye seviyorum...

*sen Seni düşün kimseyi düşünme, sen Sana güven kimseye güvenme, sen Seni sev kimseyi sevme. sen büyük S’leri B yap kimseye söyleme...

*Ölmek Bu Dünyada Unutulup Gitmekmiş.. Ölmek Bir kefen Giymekmiş.. Ölmek O Soğuk O karanlık Toprağa Girmekmiş.. YOK BE AŞKIM ASIL ÖLMEK SENSİZLİKMİŞ!

*Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında... Çok Değil BirTek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!!!

*Bir romandın okuyupta bitiremediğim, bir hayaldin yalvarıpta hükmedemediğim bir sendin merhaba deyip elveda diyemediğim tek bildiğim var oda SENİ ÖZLEDİĞİM...

*Sen varya sen aynı sigaram gibisin. Dumanı saçların alevi gözlerin yalnız aranızda bir fark var sigaramı ben beni ise sen yakıyorsun..

*Kalbim seni sevmeyecek kadar adi ise ellerim onu parcalacak kadal asil dir.
uAcimboM
uAcimboM

Rep : 0
Rep Gücü : 2420
Uyari Seviyesi : Uyari 1

Ölüm NICKLERI Empty
MesajKonu: Geri: Ölüm NICKLERI   Ölüm NICKLERI Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 11:52 pm

Teşekkürler

Ölüm NICKLERI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» aşk ve ölüm
» Aşk Nickleri