Karayip Korsanları 4 Geliyor ...! Uuuye
Karayip Korsanları 4 Geliyor ...! Uuuye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Karayip Korsanları 4 Geliyor ...!

YazarMesaj
mr.died
Geyikciyiz Forum - Üye
Geyikciyiz Forum - Üye
mr.died

Rep : 4
Rep Gücü : 121
Uyari Seviyesi : Uyari 1

Karayip Korsanları 4 Geliyor ...! Empty
MesajKonu: Karayip Korsanları 4 Geliyor ...!   Karayip Korsanları 4 Geliyor ...! Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 10:40 pm

Karayip Korsanları 4 Geliyor ...! Captain-jack

Gelir mi gelmez mi, çekilir mi çekilmez mi dedikoduları uzun zamandır devam eden Karayip Korsanları 4 filmi için nihayet resmi bilgi geldi ve Karayip Korsanları 4‘ün

çekileceği müjdesi geldi. Evet, yerinizden kalkıp bağırarak Yo-ho Yoho A Pirates Life for me şarkısını söyleyebilirsiniz. Karayip Korsanları 4 başlığında ne zaman

geleceği hakkında bana o kadar çok soru soruldu ki bu haberin gelmesi beni bu yandan da sevindirdi. Sizlere resmi açıklama yapılacağı zaman duyuracağımı

söylemiştim; bakın sözümü yerine getiriyorum. İşte nihayet beklediğimiz haber doğrulandı, sıra ise ayrıntılarda.

Bu kadar hayranı varken zaten Karayip Korsanları 4′ün çekilmeyecek haberi gelmesi pek de mümkün değildi. Neyse biz 4. filmin ayrıntılarına dönelim. Karayip

Korsanları 4′ün gösterime giriş tarihi kesin olmamakla beraber 2012 yılı olarak belirtiliyor. Ancak birçok yerde de 2011′de gösterime gireceği konuşuluyor. Ancak bu

konularda en güvenilir kaynak olan imDb’ye baktığımızda gösterim tarihi 2012 olarak belirtiliyor. Daha belki çok var ama önemli olan bu haberi almaktı zaten. Siz

yine hemen o zamana kadar nasıl bekleyeceğim demeyim çünkü gösterim tarihi ileride belki değişebilir.

4. filmde elbette Kaptan Jack olarak Johnny Depp yer alacak. Hatta kendisi de bu haberi doğrulayanlardan. Zaten Johnny Depp’i filmden çıkarırsanız yerine kimi

koyarsanız koyun o film kesinlikle eski tadı vermez. Bu arada Johnny Depp’in 4. film için 40 milyon $ alacağı yönünde bazı haberler de var. Orlando Bloom ve

Keira Knightley cephesinden ise henüz kesinlik yok. Her ikisi için de filmde ufak bir rolle yer alacakları söyleniyor.

O zamana kadar nasıl bekleyeceğiz bilmiyoruz ama önemli olan bu haberin gelmesiydi bence. Ayrıntılar geldikçe sizlerle paylaşaca
ğım inşallah.

Karayip Korsanları 4 Geliyor ...!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cep telefonlarına uyarı geliyor
» Baptista Bu Yaz Fenere Geliyor Gibi ...
» Gökçek: Karar kaos anlamına geliyor
» Yerli "Disneyland" geliyor